Chalupa U Potoka - dovolená nejen u vody

Dovolená u vody
Vhodné pro skupiny
Vhodné pro dvojice a dospělé bez dětí
Vhodné pro rodiny s dětmi
Oslavy, srazy, team building

Hledáte chalupu pro skupinu se společenskou místností, s pergolou na zahradě, kde společně posedíte, ugrilujete a opečete buřty. Tak naše chalupa je pro vás, jako stvořená a ještě pro skupinu máme výhodnou cenu, k dispozici máme 15 lůžek.

Nebo jste rodina, dvojice, pár a chcete jen apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou pro sebe. Tak jste tady taky správně. Nabízíme 4 různě velké apartmány.

Ubytováváme po celý rok, přijet můžete i s pejskem a máme wifi v celé chalupě.

Zveme Vás tedy do naší Chalupy U potoka a do krásné rekreační obce Sloup v Čechách.

Je to tady pravý turistický ráj po celý rok a vyhlášené letovisko přes léto. Obec se nachází na úpatí Lužických hor v Libereckém kraji, v okrese Česká Lípa. Dominantou obce je skalní hrad Sloup, v létě zde probíhají koncerty při svíčkách, natáčelo se zde i několik pohádek, například S čerty nejsou žerty. Další místo s krásnou atmosférou je lesní divadlo, kde se přes léto hrají představení pro děti i dospělé. 10.minut chůze od chalupy je krásné, čisté koupaliště s travnatými a pískovými plážemi, půjčovnou loděk, s restaurací, s občerstvením, lanovým parkem a na začátku srpna oblíbená akce Benátská noc. Přímo v obci je dále rozhledna s nádhernými vyhlídkami, skalní město, vyhlídkové okruhy, naučná stezka pro děti, výletní trasy pro turisty a mnoho jednoduchých cyklotras přímo ze Sloupu do okolí a náročných tras do Lužických hor a okolí. V obci a v okolí jsou jízdárny koní, oblíbená kavárna, cukrárna, několik restaurací, občerstvení, dobře zásobovaný obchod a pošta. Do Sloupu se dobře dostanete i když nepřijedete autem, každou hodinu jezdí autobus z Nového Boru a z České Lípy.

Jsme i významnou sklářskou oblastí a v okolí je mnoho skláren, kde vás průvodci seznámí s tímto krásným řemeslem.

Jsme krajem plný zajímavostí, které stojí za to vidět, například Pánskou Skálu, zde si zavzpomínat na pohádku Pyšná princezna, obdivuhodný Ještěd. Navštívit Máchovo jezero, užít si koupání, nebo plavbu lodí. Blízko je od nás i do Českého Švýcarska.

Ve Sloupu a v okolí je krásně za každého ročního období. Rádi sem jezdí milovníci koupání, výletů, hradů, zámků, turistiky, cyklistiky, kultury, historie a houbaření. Ale i v zimě je u nás krásně a v okolí je několik skiareálů i se školičkou pro děti - Polevsko, Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou a velký skiareál Ještěd. V blízkém okolí je i mnoho upravených tras pro běžkaře.

Nabízíme 3 apartmány, v létě 4 apartmány. Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a pak v klidu usínat při šumění potoka.

Když hosté poznají krásy Sloupu a okolí, tak se rádi vrací a my jsme šťastni a vážíme si jich.

Těší se na Vás, na nové i stále hosty.
Daniela Tučková

Fotografie z okolí


Rychlý dotaz

Váš dotaz

Váš telefon
Váš e-mail

Spolupracujeme

Průvodce